K2

Zde jsou příběhy našich spokojených zákazníků

Snažím se žít aktivní život

Vitamín K2 reference

Se společností NaturaMed jsem velmi spokojený. Na doporučení telefonní operátorky jsem začal užívat Vitamín K2 Complex. Jeho výhody vidím hlavně v tom, že se díky němu lépe vstřebává vápník do kostí, a to je v mém věku už důležité.

Mám sedavé zaměstnání, a právě proto občas vyrazím na turistiku společně s mojí manželkou nebo jen tak na procházku. Máme i velkou zahradu, o kterou se staráme, a to mě také udržuje v pohybu. Věřím, že jsem pořád takhle aktivní právě i díky vitamínu K2 Complex.

Jan Černý

Každý mi říká, že na svůj věk vypadám skvěle

Vitamín K2 reference

O produktu Vitamín K2 Complex jsem se dozvěděla z letáku, který byl přiložen k mé běžné objednávce a rozhodla jsem se jej zkusit. K2 Complex mi přijde jako skvělý doplněk stravy pro moje kosti a cévy, o které je potřeba už v mém věku pečovat.

To, jak vypadám a jak se především cítím, přikládám právě výživovým doplňkům od společnosti NaturaMed. Vitamín K2 Complex přispívá mé kondici a k udržení zdravého krevního oběhu. Ve svém věku stále zvládám svoje koníčky a jsem si jistá, že za to vděčím i výživovým doplňkům. Jejich pravidelné užívání bych doporučila každému staršímu člověku.

Jaroslava Neužilová

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se