Trojitý
      efekt
Trojitý efekt

Trojité složení s mnoha zdravotními přínosy

  • Zdravé srdce
  • Zdraví kostí
  • Zdraví cévního a krevního systému

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Vitamín K2 Complex je dodáván v malých a snadno polykatelných olejových kapslích - nezbytné složky pro lepší vstřebávání.

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Co je vlastně vitamín K2 a co dělá v našem těle?

Výzkum ukazuje, že vitamín K2 je klíčovým vitamínem pro správné vstřebávání vápníku a jeho účinek na lidské tělo. Vaše kostra se skládá hlavně z vápníku. Již od věku 30 let se hustota kostí začíná snižovat, a aby zůstala silnou, potřebuje vápník. Jelikož se kostra neustále mění a obnovuje, je důležité jí pravidelně dodávat dostatek vápníku. Vitamín K2 je zásadní pro přesun přijatého vápníku z krve a cév právě do kostí a tím pomáhá udržovat jejich pevnost a strukturu.

Vitamín K2 aktivuje protein v kostře zvaný osteokalcin. Když je osteokalcin aktivován, váže vápník na kostní hmotu a chrání kostru. Pro zachování struktury kostí je důležité dodávat tělu vitamín K2

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Denní dávku Vitamín K2 Complex (1 kapsle) doporučujeme kombinovat se zdravou výživou a aktivním životním stylem.

ZDRAVÉ SRDCE
ZDRAVÉ KOSTI
ZDRAVÉ CÉVY
Healthy people

Zdokumentovaný pozitivní efekt na kardiovaskulární systém

Je doloženo, že vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve v žilách. Kapsle dále obsahují doporučenou denní dávku thiaminu B1, který přispívá ke zdravé činnosti srdce. Denní dávka je v souladu s doporučením zdravotních úřadů EU (EFSA).

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se