Super K2
  Vitamín
Vitamín K2 Roční balení 50% sleva

K2 - Supervitamín, který byste měli zkusit.

Nyní s 50% slevou a dárkem zdarma!

 • Trojitý efekt pro Vaše zdraví.
 • Zdokumentovaný efekt pro Vaše srdce, kosti a cévy.
 • 50% sleva na roční balení s věrnostním programem!
Potvrzený a zdokumentovaný pozitivní efekt
1) Vitamín K přispívá k normálnímu srážení krve a pomáhá udržovat kosti zdravé.
2) Vitamín B1 přispívá k normální funkci srdce.
Zdravé kosti Zdravé srdce Zdravé cévy

Udržujte své cévy zdravé

Vitamín K2 Complex pomáhá udržovat naše cévy zdravé. Obsahuje totiž vitamín D, který podporuje udržování zdravé hladiny vápníku v krvi a přispívá k jeho vstřebávání a správnému využití. Cévy fungují jako obrovská transportní síť, která prochází celým naším tělem. Pokud chceme tuto síť držet čistou a volnou pro naši krev, je důležité zajistit, aby se v ní nehromadil vápník. Ten je důležitý pro naše kosti, ale v cévách ho nesmíme mít příliš mnoho. A právě proto jsou důležité vitamíny D a K. Vitamín D přispívá ke zdravému využití vápníku a vitamín K pomáhá udržovat zdravé kosti tím, že aktivuje protein v kostře zvaný osteokalcin, který při své aktivaci váže vápník na kostní hmotu.

Udržujte normální funkce srdce

S normálními srdečními funkcemi je srdce schopné pumpovat krev do celého těla, takže buňky a tkáně mohou přijímat živiny a kyslík.

Udržujte své kosti zdravé

Naše kosti se skládají hlavně z vápníku. Již od 30 let věku se ale hustota kostí začíná snižovat. Jedná se o zcela přirozený proces, kterému se nikdo z nás nevyhne. Proto naše tělo potřebuje dostatek vápníku. Ale pozor, ten sám o sobě nestačí. Jeho konzumaci je nutné doplnit o vitamíny D a K, které pomáhají udržovat zdravý stav kostí. Díky vitamínu D vápník nezůstane v krevním řečišti, ale využijí ho právě naše kosti.

Healthy people

Nobelova cena za objevení vitamínu K

Alfred Nobel

A, B, C, D – všichni známe a užíváme tyto vitamíny, ale jako je více písmen v abecedě, je i mnoho dalších extrémně důležitých vitamínů pro Vaše zdraví a pohodu. Vitamín K je pro naše tělo tak důležitý, že za jeho objev byla dokonce udělena Nobelova cena.

„Neznámý” supervitamín K je pravděpodobně jedním z nejlépe zdokumentovaných vitamínů. Pro naše tělo je tak důležitý, že jeho objevitel - dánský vědec Henrik Dam získal v roce 1943 Nobelovu cenu. Objevil ho téměř před 80 lety při zkoumání krevní sraženiny. Nicméně až v nedávné době jsme plně pochopili jeho význam jako doplňku stravy.

Vitamín K má zdokumentovaný účinek na KREVNÍ SRÁŽLIVOST a ZDRAVÍ KOSTÍ. Vitamín B na ZDRAVOU ČINNOST SRDCE.

6 důvodů, proč zvolit Vitamín K2 Complex:

 • Zdravé kosti

  Vitamíny K a D jsou dlouho známé pro svou roli při udržování zdravých kostí. Vědecké výzkumy potvrzují jejich zásadní roli.

 • Zdravé zuby a krásný úsměv

  Vitamín D pomáhá udržovat zdravé zuby.

 • Vitamín K pomáhá správné srážlivosti krve

  Vitamín K přispívá ke správné srážlivosti krve.

 • Silný imunitní systém

  Vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

 • Zdravé svaly a srdce = aktivní život

  Vitamín D přispívá ke správné funkci svalů a vitamín B napomáhá udržovat zdravé srdeční funkce.

 • Absorpce a využití vápníku

  Vitamín D přispívá ke správné absorpci a využití vápníku a fosforu a také pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi.

Healthy people

1 kapsle vitamínu K2 Complex = 13 vaječných žloutků

1 kapsle vitamínu K2 Complex = 13 vaječných žloutků. Podle zdravotnických institucí je doporučená denní dávka vitamínu K 75 μg a vitamínu D 5 μg. Je velice obtížné získat takovou dávku běžnou stravou. Museli byste zkonzumovat například:

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Nezapomínejte, že vitamín D výrazně zvyšuje efektivitu vitamínu K. Jen jedna kapsle Vitamínu K2 Complex denně stačí pro zásobování těla oběma těmito vitamíny.

K využití vápníku potřebuje tělo vitamín D.

Aby tělo vápník využilo, potřebuje vitamín D pro jeho normální vstřebávání. Proto jsme do doplňku Vitamín K2 Complex přidali také vitamín D3 (nejúčinnější formu vitamínu D).

Vitamín K2 Complex je malý a snadno polykatelný - stačí jedna kapsle denně!

Vitamín K2 Complex - tři základní vitamíny v jedné kapsli.

Vitamín K2 Complex obsahuje jak vitamíny K1 a K2, tak vitamíny D3 a B1.

Výzkumy ukazují, že K2 je klíčovým vitamínem pro účinnou funkci vápníku v těle. K2 aktivuje v kostře protein, tzv. osteokalcin, který váže vápník na kostní hmotu a tím udržuje kostní strukturu.

Vitamín K2 schéma

Co je vlastně vitamín K a co dělá v našem těle?

Ten ale sám o sobě nestačí, ale je třeba ho doplňovat spolu s vitamíny D a K. Vitamín D totiž zajišťuje správné vstřebávání a využití vápníku v těle a vitamín K umí v kostře kostře aktivovat protein zvaný osteokalcin, který při své aktivaci váže vápník na kostní hmotu.

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Denní dávku Vitamín K2 Complex (1 kapsle) doporučujeme kombinovat se zdravou výživou a aktivním životním stylem.

ZDRAVÉ SRDCE
ZDRAVÉ KOSTI
ZDRAVÉ CÉVY
Healthy people

Zdokumentovaný pozitivní efekt na kardiovaskulární systém

Je doloženo, že vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve v žilách. Kapsle dále obsahují doporučenou denní dávku thiaminu B1, který přispívá ke zdravé činnosti srdce. Denní dávka je v souladu s doporučením zdravotních úřadů EU (EFSA).

Pohodlí nákupu z domova
Garance vrácení peněz
Dopravu máte ZDARMA
Možnost platby na splátky
Ušetříte čas i peníze

Proč si vybrat roční balení s věrnostním programem?

Stanete se zákazníkem našeho věrnostního programu a získáte nárok na výhodnější cenu oproti jednorázovému balení.
Navíc jako člen věrnostního klubu NaturaMed získáte exkluzivní dárek a zapojíte se do soutěže s cenami v hodnotě 150 000 Kč. Neplatíte poštovné a získáte možnost vyzkoušet si naše další produktové novinky zdarma a jako první. Zároveň budete zařazení do týdenního losování o poukázky Kaufland v hodnotě 1000 Kč, získáte slevy až 50 % na další naše produkty a mnoho dalšího.

Po roce obdržíte další zásobu produktu na dalších 12 měsíců za stejně výhodných podmínek, jaké máte nyní. Platbu za roční zásobu si lze rozložit do pohodlných měsíčních splátek bez jakéhokoli navýšení a poplatků.
Věrnostní program můžete kdykoliv bezplatně ukončit.
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Roční zásoba K2 s věrnostním programem s 50% slevou a dárkem zdarma!

Jen za 249 Kč měsíčně

Načítám formulář